Міжнародна Організація з Міграції відкриває позицію Консультанта з питань муніципального управління та зв’язків з громадою у місті Краматорськ

11.02.2021, 13:51, 284,

В рамках реалізації Житлового проєкту Міжнародна Організація з Міграції відкриває позицію Консультанта з питань муніципального управління та зв’язків з громадою у місті Краматорськ.

Консультаційні послуги щодо створення муніципальних структур управління, необхідних для 5-річного житлового проекту МОМ в Україні, який спрямований на надання доступного житла для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих жителів у Краматорської міської ради.

Консультант буде виконувати різні завдання з управління, підтримки зв’язків з громадами та сприяння  реалізації Житлового проекту в цілому. У тісній співпраці з Краматорською міською радою та командою житлового проекту МОМ-Україна Консультант повинен підготувати пакет установчих  документів, необхідних для створення Муніципального органу управління (МОУ) та Фонду місцевого розвитку (ФМР).

Консультант буде ключовою контактною особою для підтримки зв’язків із місцевою громадою та ВПО з питань, пов’язаних з проектом, надаючи відповіді на запити членів громади та потенційних бенефіціарів Житлового проекту. Консультант буде підпорядкований координатору від Краматорської міської ради та одночасно звітуватиме перед координатором Житлового проекту МОМ-Україна. Залежно від якості результатів роботи та наявності бажання у Консультанта до подальшої співпраці, є можливість продовжити співпрацю за проектом у тому ж самому чи іншому місті, залученому до проекту (Сєвєродонецьк, Луганська область). У цьому випадку виконання функцій нагляду/контролю якості буде додано до поточного опису завдань.

Детальніше про вакансію за посиланням:

https://iom.org.ua/sites/default/files/tor_municipal_management_and_community_liaison_kramatorsk_1.docx