Міський голова зустрівся з краматорцями, що отримали найвищі бали ЗНО

23.07.2020, 17:28, 110,

П’ятеро юних краматорців отримали найвищий бал під час складання ЗНО. 200 балів з математики отримали Окопна Катерина та Носков Михайло – учні ліцею № 35 ім. В.М. Шеймана. Діти вдячні своїй вчительці Рябусі О.З.  за невтомну та плідну працю. Катерина і Михайло – неодноразові переможці місцевих, обласних олімпіад, учасники всеукраїнських. Випускники ЗОШ № 22 ім. М.М. Крупченка з профільним навчанням Дар’я Гармаш і Єгор Шлихтенмайер також відомі своїми успіхами у навчанні та результативною участю в олімпіадах. Єгор у цьому навчальному році виборов 1 місце в міській олімпіаді з інформатики. На заваді проведення обласних олімпіад та Всеукраїнського туру став карантин. Редченко Андрій – випускник ЗОШ № 26. Андрій отримав 200 балів не тільки з математики, а й з фізики. Він переможець Всеукраїнської олімпіади з хімії та Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницьких робіт МАН.

Рівень складності ЗНО-2020 випускники вважають допустимим, оцінюють його навіть як простіший, ніж минулого року. Вони охоче діляться своїми враженнями і розповідають про свої результати з інших предметів. І хоча офіційних результатів з інших предметівще немає, підраховують свої бали і з посмішкою говорять про свої прикрі невеличкі помилки в роботі. Нарахували собі 197-199 балів з хімії, української мови, англійської.

Вже такі дорослі наші діти мають упевненість у своєму майбутньому навчанні в найкращих вишах країни, разом з тим із вдячністю та повагою говорять про свої школи, своїх педагогів, із цікавістю та захопленням спілкувались з міським головою, охоче фотографувалися.