Міський голова відвідав з робочим візитом Краматорський відділ державної реєстрації актів цивільного стану

28.10.2021, 12:48, 569,

Олександр Гончаренко під час виїзної наради до краматорського відділу ДРАЦС обговорив нагальні питання з начальником Марією Темчишиною та ознайомився з роботою закладу.

У відділі ДРАЦС організовуються та проводяться індивідуальні обряди державної реєстрації шлюбу, надаються безкоштовні консультації з питань застосування сімейного законодавства, видаються свідоцтва про шлюб, про народження, про смерть особи тощо.

“Щоб подати звернення, отримати документ, здійснити попередній запис до відділу чи оплатити послугу, громадяни можуть просто зареєструватися на нашому веб-порталі. Це зручно та економить час”, – зазначила начальник відділу.

У кабінетах OPEN SPACE відвідувачі на спеціальному табло легко можуть відслідкувати номер своєї черги та вчасно звернутися до спеціаліста. 

Міський голова оглянув і архів, у якому зберігаються книги державної реєстрації актів цивільного стану.

«Цю частину вулиці Паркової потрібно оновити, надати їй сучасного вигляду. Адже незабаром на ній з’явиться нова будівля ЦНАПу. Тому і ця споруда потребує ремонту та реконструкції і облагородження прилеглої території. Щоб молодята не тільки з Краматорська, а й з прилеглих населених пунктів, обирали місцем для проведення урочистостей саме наш відділі ДРАЦС», – наголосив Олександр Гончаренко.