Міський голова відвідав з робочим візитом комунальний заклад «Спортивний клуб «Краматорськ»

21.10.2021, 11:34, 222,

Під час робочого візиту до комунального СК «Краматорськ» у Авангард-Холі парку «Сад Бернацького» Олександр Гончаренко ознайомився з роботою клубу та поспілкувався з його головою Кареном Заргаряном та директором футбольного клубу Данилом Плахіним.

СК «Краматорськ» складається з чотирьох груп команд: футбольної, хокейної, баскетбольної та волейбольної. Саме з таких спортивних дисциплін, крім волейболу, на базі краматорських шкіл цього року відкрито спортивні класи, де навчаються діти не лише з Краматорська, а й з сусідніх міст. Класи з футболу є у ЗОШ № 35 та № 25, з хокею – ЗОШ ім. Степана Чубенка №12, з баскетболу – ЗОШ № 22 та № 18.

Міський голова обговорив з головою СК «Краматорськ» і символіку клубу. Карен Заргарян зазначив, що зараз вони працюють над упізнаваністю нового бренду, і містяни вже можуть бачити зелено-білі логотипи на зупинках транспорту.

Також голова спортивного клубу розповів про нещодавну перемогу ХК «Краматорськ», який посів ІІІ місце у турнірній таблиці УХЛ.

Директор ФК «Краматорськ» Данило Плахін показав нову техніку, яку придбали для догляду за газом на стадіоні, адже там не штучне покриття, а трава, що потребує спеціального догляду. Пошкоджені ділянки поля засіюють новим газоном, щоб поле дозволяло проводити якісні ігри.