Міський голова разом з мешканцями оглянув будинок № 16 по вул. А. Куїнджі

19.11.2020, 18:23, 401,

Міський голова Олександр Гончаренко сьогодні перевірив хід виконання ремонту будинку № 16 вул. А. Куїнджі та зустрівся з власниками квартир.

Цей будинок було пошкоджено у 2014 році під час артобстрілу міста. І ось, нарешті, реконструкція об’єкту вийшла на завершальний етап. За словами підрядника, усі роботи буде завершено до кінця наступного тижня.

Разом з тим, у жителів будинку викликало занепокоєння з приводу відсутності опалення у приміщеннях. Тому сьогодні Олександр Гончаренко провів виїзну нараду з представниками управління капітального будівництва, підрядної організації, керуючої компанії «Ладіс» та теплопостачальниками, аби вирішити ці нагальні питання.

Як повідомив керівник «Краматорськтеплоенерго» Олександр Стоцький, який обслуговує цей будинок, підприємство готове подати теплоносій вже найближчим часом – у найкоротші терміни буде проведено опресовування системи опалення та встановлено теплолічильник.

Олександр Гончаренко звернув увагу представників підрядної організації на необхідність дотримання встановлених строків, та через тиждень разом із мешканцями знову перевірить завершення та якість виконання ремонтних робіт.