Міський голова привітав рятівників з професійним святом

17.09.2020, 11:28, 120,

Сьогодні Андрій Панков привітав  співробітників 12-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області та відзначив найкращих працівників почесними грамотами.

Щорічно 17 вересня в Україні відзначається день рятівника. Це визнання значного внеску працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, а також працівників цивільного захисту і громадян у запобіганні надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків, захисту життя та здоров’ю людей.

Краматорське самоврядування  разом з особовим складом підрозділів, відповідальних за попередження і ліквідацію НС проводить роботу по створенню у Краматорську безпечного середовища: це як і ремонт приміщень, поліпшення матеріально-технічної бази, придбання техніки, а також навчання населення з питань дії у критичних ситуаціях.

«Від імені усіх мешканців Краматорська я висловлюю щиру подяку та повагу за вашу нелегку та дуже часто героїчну службу –  зазначив Андрій Панков. – Завжди приходити на допомогу всім, хто знаходиться у скрутній та критичний ситуації, рятувати життя, ризикуючи власним – ось непроста задача, яку ви щоденно виконуєте. Бажаю вам та вашим родинам миру, злагоди та добробуту».

За вагомий особистий внесок у рятувальну справу та забезпечення функціонування місцевої ділянки, самовідданість та професіоналізм у роботі, активну пропаганду знань з питань безпеки життєдіяльності міський голова вручив найкращим співробітникам почесні грамоти.