Міський голова провів робочу нараду з силовиками Краматорська


Олександр Гончаренко та його заступник Валерій Радченко поспілкувались з правоохоронцями та МНСниками з питань, що турбують мешканців нашого міста.

Начальник Краматорського районного управління поліції ГУ НПУ в Донецькій області підполковник поліції Станіслав Загурський доповів, що одним з найактуальніших питань сьогодні є організація з протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів. У 2021 році зареєстровано фактів збуту – 6, шляхом розкидування так званих «закладок», у зв’язку з чим 11 особам повідомлено про підозру та направлено до суду відповідні матеріали. За статтею 309 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) 181 провадження знаходяться у роботі з них 68 особам повідомлено про підозру та направлено до суду 67 кримінальних проваджень.

Упродовж року було проведено 186 обшуків, 163 з яких виявились результативними. В ході проведення обшуків було вилучено канабіс у кількості 19 кг 448 гр, опій в кількості 11 гр, амфетамін в кількості 6 кг 457 гр, метамфетаміну – 100 гр, Альфа ПВП – 1 кг 90 гр, рослини коноплі – 1636 шт, рослини маку – 59 шт, метадон.

У 10 обшуках було вилучено наркотичні речовини у великому розмірі та під час 4 обшуків – в особливо великих розмірах.

З початку року було зареєстровано 3 факти утримання притону, по всім кримінальним провадженням особам було повідомлено підозру.

З початку проведення на території Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області оперативно-профілактичної операції «МАК» було задокоментовано 17 фактів вирощування нарковмісних рослин та по всім фактам особам повідомлено про підозру. За час відпрацювання цієї операції Краматорське РУП є лідером за розкритими злочинами передбаченими ст. 310 КК України (Посів або вирощування снодійного маку чи конопель), та вдвічі перевищує середній показник по Донецькій області.

Станіслав Загурський також доповів про заходи направлені на боротьбу зі стихійною торгівлею у Старому Місті, по вулиці Приймаченко та в районі ринку «Лазурний», організацію роботи з протидії продажу алкоголю в нічний час, дотримання актиковідних заходів.

У ході спілкування з командиром батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ і Слов’янськ, капітаном поліції Олександром Малишем міський голова Олександр Гончаренко зробив наголос на необхідність продовження боротьби зі стрітрейсерами там, де це викликає незручність для мешканців та може стати причиною дорожньо-транспортних пригод – на площі Незалежності та в районі перехрестя вул.О.Тихого – ЕМСС (кільце тролейбуса №2). Також Олександр Гончаренко звернувся з проханням посилити контроль за дотриманням антиковідних заходів у громадському транспорті безпосередньо пасажирами.

Начальник 12 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Донецькій області, полковник служби цивільного захисту Микола Коломієць проінформував учасників наради про профілактичні заходи з нагоди підготовки міста до опалювального сезону.