Міський голова провів робочу нараду з силовиками Краматорська

15.11.2021, 13:21, 357,

Олександр Гончаренко та його заступник Валерій Радченко обговорили з правоохоронцями та ДСНСниками низку питань, що турбують мешканців нашого міста.

Начальник Краматорського районного управління поліції ГУ НПУ в Донецькій області підполковник поліції Станіслав Загурський доповів, що на території обслуговування Краматорського ГУНП в Донецькій області щоденно проводяться перевірки суб’єктів господарювання працівниками Краматорського РУП спільно з фахівцями відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, щодо додержання обмежувальних заходів.

У межах компетенції здійснюється комплекс заходів щодо посилення  роботи з виявлення та припинення фактів вчинення адміністративних правопорушень, передбачених статтею 44-3 КУпАП.

Керівництвом Краматорського РУП налагоджено взаємодію з органами місцевого самоврядування,  організовано щоденну роботу  груп та нарядів поліції на території обслуговування.

Також проводиться інформаційно-профілактична робота по дотриманню карантинних та обмежувальних протиепідемічних заходів, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Під час наради командир батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ і Слов’янськ, капітан поліції Олександр Малиш доповів, що за період з 1 по 14 листопадавідпрацьовано 1243 виклики на лінію «102». На території обслуговування громадянами було скоєно 33 дорожньо-транспортні  пригоди, 6 осіб травмовано, 1 – загинула.

За  звітний період працівниками батальйону патрульної поліції  було складено 31 адміністративний матеріал щодо порушення правил карантину, 19 постанов щодо вимог дорожнього знаку «Рух вантажних автомобілів заборонено», 11 постанов за порушення правил зупинки/стоянки (а саме парковка біля «Критого ринку» по вулиці Паркова.

Проводяться профілактичні заходи з метою недопущення  «Порушень правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями»  ч. 2 ст. 156 КУпАП та «Порушення правил торгівлі» ч.1 ст.160.

Продовжується робота працівників батальйону з використанням електронного приладу вимірювання швидкості «TRUСAM» з метою посилення уваги на дорозі та зменшення аварійності по бульвару Краматорський, в районі магазину «АННА».

Орієнтовано особовий склад щодо посилення патрулювання в парках ім. Олександра Пушкіна та «Ювілейний», у скверах ім. Тараса Шевченка та Слави, Саду Бернацького для забезпечення громадського порядку та спокою громадян.