Міський голова перевірив хід виконання будівельних робіт на об’єктах Краматорська

03.08.2020, 14:43, 148,

Сьогодні Андрій Панков взяв участь у робочій нараді під головуванням заступника Донецької ОДА Вадима Філашкіна на спортивно-оздоровчому комплексі, зведення якого триває у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Комплекс матиме футбольне поле із трибунами, майданчик для пляжного волейболу та легкоатлетичну доріжку.

В рамках цього проекту у Краматорську з’явиться 2 стадіони: крите футбольне поле зі штучним покриттям у парку культури та відпочинку «Сад Бернацького» вже відкрили 14 травня, та восени 2020 року мають звести спортивно-оздоровчий комплекс по вулиці Парковій.

Підрядна організація доповіла про хід виконання запланованих робіт та разом із представниками міської ради та обласної ОДА обговорили поточні питання, що виникають під час будівництва.

Також міський голова відвідав вже розпочаті роботи з реконструкції приміщення під відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги у центральній частині міста

та облаштування нового ліфту у інклюзивно-ресурсному центрі. Нещодавно було отриманно обладнання з Італії, і нараз там тривають пуско-налагоджувальні роботи з встановлення цієї техніки.

«У цілому темпи робіт тримаються на належному рівні», – зазначив Андрій Панков. – «Вже зовсім скоро краматорці отримають  новий сучасний спортивно-оздоровчий комплекс, діти з особливими освітніми потребами матимуть змогу навчатись та отримувати необхідну корекційну допомогу у сучасних та комфортних умовах, а усі мешканці міста отримають реконструйоване відділення невідкладної допомоги – це вкрай важливо для збереження життя тих, хто попав у біду».