Міський голова ознайомився з ходом ремонту вулиці Проїзної та поспілкувався з мешканцями мікрорайону Кондиціонер

18.08.2020, 12:47, 81,

Вулиця Проїзна давно чекала на ремонт, водії скаржились на неякісне дорожнє покриття, мешканці прилеглих будівель – на відсутність тротуарів. Але під час виконання робіт у місцевих мешканців виникло немало запитань, з якими вони звернулися до міського голови та отримали оперативну реакцію на зауваження.

Перша відчутна проблема, що викликала жваві дискусії на сторінках соціальних мереж – відсутність якісної організації зупинки громадського транспорту в районі багатоповерхівок. Існуючий павільйон встановлений в десяти метрах від місця, де фактично зупиняється автобус, до нього немає зручного та доступного підходу, ба навіть під’їзду – автобус вимушений зупинятись навпроти одного з внутрішньоквартальних заїздів. У ході ремонту необхідно провести облаштування зупинки, встановити на ній графіки руху маршрутів. Також мешканці наголошують на необхідності зв’язати цей район із центром міста комунальним автобусом. Це стане можливим завдяки придбанню у 2021 році нових автобусів для КТТУ, або ж після реорганізації мережі громадського транспорту міста, за новою схемою організації дорожнього руху, яку саме зараз розробляють для Краматорська.

Не менше хвилює місцевих мешканців і питання вібрацій від великовагового транспорту, що проїздить вулицею. Частково ця проблема буде вирішена після укладання нового дорожнього покриття, але це рішення тимчасове. Організація руху вантажівок у цьому районі можлива по кільцевому принципу – це зменшить кількість великогабаритної техніки, що проїжджатиме вулицею, а встановлення засобів примусового зменшення швидкості змушуватиме водіїв більш уважно слідкувати за дотриманням швидкісного режиму.
Мешканці «Кондиціонеру» також наголосили на необхідності організації Молодіжного центру. «Дуже добре, що у місті підтримують розвиток різноманітних спортивних секцій, нещодавно тут з’явився спортивний клуб для пауерліфтерів. Та все ж, нам би хотілось чогось більш загального, аби діти з найрізноманітнішими хобі, від шахів до баскетболу мали місце, де разом збиратись і весело та активно проводити час». Андрій Панков доручив відповідним напрямком зайнятись управлінню з гуманітарних питань.

Тем для спілкування вистачило, не усі вони стосувались саме ремонту вулиці, але мешканці не хотіли швидко відпускати міського голову, бо вже багато років на їх віддалений район зверталося мало уваги.

«Говорили з людьми багато і довго, без «зіпсованих телефонів», без зайвої паперової тяганини і незліченної кількості переповідачів. Говорили про різні речі: про ремонт вулиці Проїзної, про нові комунальні автобуси, про ремонти міських скверів і парків, про внутрішньоквартальні дороги, про освітлення, про дитячі майданчики і нові молодіжні спортивні центри, про те чого не вистачає «Кондиціонеру». Дякую за конструктивний діалог, за зауваження та побажання – усі пропозиції найближчим часом будуть втілені у життя, з урахуванням норм будівництва та чинного законодавства. Кожний найвіддаленіший район Краматорська важливий. Тримаємо подальший курс на перетворення і оновлення міста», – підсумував міський голова.