Міський голова Олександр Гончаренко взяв участь у засіданні колегії Краматорської районної державної адміністрації

28.05.2021, 12:26, 806,

Колегія відбулась 28 травня у приміщенні Торгово-промислової палати. На заході були присутні керівництво Краматорської районної державної адміністрації та дванадцяти територіальних громад, які входять до складу Краматорського району.

До порядку денного були включені наступні питання:

  • Про проєкт Програми зайнятості населення Краматорського району на 2021-2022 роки;
  • Про виконання районного бюджету Краматорського району за 1 квартал 2021 року.

Підбиваючи підсумки колегії, було зроблено акцент на необхідності створення нових робочих місць та розвиток територіальних громад.

Після офіційної частини, перед присутніми виступив директор з науково-педагогічної роботи, завідувач кафедри Міжнародної економіки обліку та фінансів, кандидат педагогічних наук Донбаського інституту техніки та менеджменту Олександр Рудаков.

Він розповів про соціальні проєкти, ініціаторами та учасниками яких є Донбаський інститут техніки та менеджменту ЗВО «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая».

Зокрема Олександр Рудаков запропонував керівникам територіальних громад долучитися до проєкту «Юридична клініка». Це структурний підрозділ юридичного факультету, за допомогою якого студенти набувають практичної підготовки шляхом надання безоплатної юридичної допомоги та здійснення правової просвіти населення.

Краматорськ долучився до цього проєкту у квітні. Між Краматорською міською радою та Донбаським інститутом техніки та менеджменту було підписано меморандум про співробітництво. Згідно з підписаним документом, зараз студенти мають можливість отримання практичної підготовки під керівництвом  досвідчених юристів краматорського виконкому.