Міський голова Олександр Гончаренко взяв участь у засіданні комісій з погашення заборгованості та легалізації заробітної плати у Краматорську

28.01.2021, 16:03, 1489,

Оновлена комісія та робоча група продовжать свою роботу у новому складі та активізують свою діяльність у Краматорську. У цілому ситуація із заборгованістю з виплати заробітної плати сприятлива – місто має лише 0,37 % від загальної суми заборгованості підприємств усієї Донецької області.

Так, за оперативними даними, станом на 27 січня 2021 року заборгованість по місту склала 854,1 тис. грн. на двох економічно-активних підприємствах: ПрАТ «СКМЗ» та ТОВ «Наукове-виробниче підприємство «Краматорський завод енергетичного машинобудування».

А ось підсумки роботи робочої групи з питань легалізації заробітної плати, зайнятості  населення та контролю за додержанням законодавства про працю за 2020 рік недостатньо ефективні  – були виписані постанови про накладання штрафу у загальній сумі 28338 грн. та донараховано заробітну плату по 375 застрахованим особам.

Міський голова Олександр Гончаренко висловив незадоволення результатами та наголосив на необхідності активізувати роботу із підприємствами у цьому напрямку: «Треба запрошувати на засідання робочої групи суб’єктів господарювання, які нараховують заробітну плату нижче мінімального рівня та з інших причин, які можуть свідчити про виплати у «конвертах». Адже від рівня наповнення міського бюджету залежить подальший розвиток Краматорська та його нормальне функціонування».