Міський голова Краматорська зустрівся з представниками місії ОБСЄ

28.05.2021, 13:46, 895,

Під час зустрічі у Краматорській міській раді Олександр Гончаренко та голова Донецького офісу Тімо Хамаліен обговорили ситуацію у місті та подальші кроки взаємодії.

Насамперед голова офісу ОБСЄ Донецького регіону представив керівницю Краматорського хабу Еддріну Мілфорд та привітав Олександра Гончаренка з перемогою на місцевих виборах та обранням його на посаду міського голови. Він підкреслив, що спеціальна моніторингова місія готова до подальшої взаємодії та сподівається на плідну співпрацю.

«Краматорська ТГ – це громада, яка постійно розвивається та втілює у життя інноваційні проєкти, залучаючи усі можливі джерела фінансування, що покращують якість життя для його мешканців. На жаль, пандемія дещо загальмувала темпи розвитку, але маємо надію, що через деякий час ситуація зміниться на краще. Робота місії ОБСЄ як для всієї України в цілому, так і для Донецького регіону і, зокрема, міста, надзвичайна важлива для повернення та збереження миру. Зі свого боку, Краматорська громада завжди відкрита для співпраці», – зазначив Олександр Гончаренко.

Еддріна Мілфорд, як голова Краматорського підрозділу, висловила ініціативу з налагодження взаємодії на рівні міста у рамках повноважень обох офісів, яка була позитивно схвалена усіма учасниками зустрічі.