Міський голова Краматорська зустрівся з представниками громадської організації, що опікується гонками

06.01.2021, 16:48, 1856,

Сьогодні міський голова Краматорська Олександр Гончаренко зустрівся з керівниками ГО « Black Fox», аби обговорити подолання проблеми нічних гонок, на які скаржаться краматорці, та у перспективі – питання розвитку автомобільного спорту у Краматорську та створення необхідної траси.

Проблема гонок у нічний час у центрі міста вже не раз підіймалася мешканцями Краматорська – вони скаржаться на шум та небезпеку. Але автолюбителі та спортсмени відзначають, що ділянок, сприятливих для тренувань, у місті обмаль – і деякі з них, нажаль, розташовані у центрі.

Як відзначив Антон Деменков, їх організація об’єднує відповідальних автолюбителів, які розуміють потенційну небезпеку та не хочуть заважати краматорцям. «Наша мета – це організувати та впорядкувати цей автомобільних рух, сформувати позитивний імідж автолюбителів. Але ми маємо проблему – відсутність трас, – розповів він. – Але така проблема є майже у всіх містах України. Нажаль, за роки незалежності у нашій країні не було побудовано жодного об’єкту з трасою, яка б відповідала необхідним вимогам». Члени ГО представили міському голові та його заступникам проєкт такої траси протяжністю близько 1 км. Розуміючи, що реалізувати такий амбітний задум, тільки з міського бюджету неможливо, у перспективі та після доробки джерелом його фінансування можуть стати грантові кошти.

«Безперечно, такий проєкт може стати одним із перспективних для Краматорська, сприятиме позитивному іміджу міста у цілому, та розвитку автомобільного спорту на сході України. Тому ми готові надавати вам необхідну допомогу для його доопрацювання, – відзначив Олександр Гончарено. – Крім того, найближчим часом міська влада розгляне можливі локації для тимчасового розташування гонщиків у безпечному місці, аби не заважати відпочинку жителів Краматорська».