Міський голова Краматорська зустрівся з мешканцями Красноторки

11.03.2021, 09:29, 770,

Олександр Гончаренко провів виїзний прийом громадян у Красноторському старостинському окрузі, мешканці якого зверталися до міського голови з найрізноманітніших проблем.

Цей старостинський округ об’єднує майже 7 500 мешканців Красноторки, Малотаранівки, Комишувахи та Привілля. Отже, і питання, що турбують краматорців, були різні.

Тим не менш, одна проблема є спільною для усіх – це проблема транспортного сполучення. Мешканці найвіддаленіших куточків просять збільшити кількість рейсів у часи пік та подовжити роботу маршрутів у вечірній час. Олександр Гончаренко проінформував, що невдовзі у місті планується ввести в дію пересадний квиток та дещо скоротити найдовші маршрути, що дозволить розглядати питання збільшення кількості рейсів. Чи буде ефективний такий крок – покаже час.

Серед питань, які також були озвучені під час прийому:  ремонт або необхідність відсипки деяких вулиць у селищах, проблема водопостачання у Привіллі, підтримка аматорської команди по футболу, облаштування дитячого майданчику, необхідність встановлення банкомату та підтримка дитячого садочка та школи.

Усі питання міський голова взяв під особистий контроль та надав доручення своїм заступникам і відповідним підрозділам надати відповіді заявникам у встановлені законом строки.