Міський голова Краматорська зустрівся з мешканцями Іванівки

20.03.2021, 20:10, 1571,

Приводом для зустрічі Олександра Гончаренка із мешканцями Іванівки стало введення у нашому місті «Пересадочного квитка» – це транспортне ноу-хау покликане збільшити кількість маршрутів якими можуть користуватись мешканці Краматорська без додаткових доплат. Основна ідея полягає у тому, що разом зі звичайним квитком пасажири можуть отримати додатковий пересадочний квиток встановленого зразка, який дозволить їм пересісти на будь-який інший маршрут КП «КТТУ» без повторної оплати. 

«Ми планували ввести квиток найближчим часом на маршрутах 16А та 33. Тобто мешканці Шабельківки та Іванівки доїхавши до зупинки «Новий світ» мають змогу перейти на будь-який із семи комунальних маршрутів, які проходять через цю зупинку, а значить перелік місць, до яких можна дістатись за єдино разово сплачені шість гривень збільшується у кілька разів, – говорить Олександр Гончаренко, – але люди не до кінця розуміють наш задум. Ми до цього були готові тому постійно ведемо з мешканцями діалог. Наприклад багато нарікань було на тривалість дії пересадочного квитка – 45 хвилин. Ми із цим погоджуємось, тому збільшили ліміт до 60 хвилин». Окрім того, міський голова повідомив, що за рахунок зменшення довжини маршрутів, підвищиться інтенсивність руху транспорту, яким люди виїжджатимуть з селищ. «Там де була 1 година 15 хвилин, буде 45 хвилин, там де було 45 хвилин стане 30. Будемо відповідно збільшувати кількість транспорту у години пік, щоб не допустити тисняви в автобусах та на зупинках», – каже міський голова.

Присутній на зустрічі заступник міського голови Андрій Безсонний підкреслив, що введення квитка обумовлене необхідністю транспортних реформ у місті, а також потребою охопити доступним соціальним транспортом й інші міські території, як, наприклад, район Кондиціонеру. «Вже цього літа ми зобов’язані провести тендери на обслуговування усіх маршрутів у нашому місті. Схема руху громадського транспорту, яка сьогодні є у Краматорську – морально застаріла: від цього страждають і перевізники, і пасажири. Вона давно не є зручною, частина маршрутів сильно розтягнута, і при цьому ми маємо кілька вулиць які навпаки, перевантажені маршрутами. Це вбиває здорову конкуренцію, не дає можливість збільшити кількість машин, що обслуговують селища».

Міський голова Олександр Гончаренко підкреслив, що усі рішення й надалі будуть прийматись тільки у тісному  діалозі з краматорцями, а також подякував мешканцям Іванівки за конструктивні питання та зауваження, які обов’язково будуть враховані при складанні технічних завдань на нові маршрути влітку.