Міський голова Краматорська з робочим візитом відвідав дитячо-юнацьку спортивну школу № 1

03.11.2021, 10:15, 307,

Олександр Гончаренко ознайомився з роботою краматорської ДЮСШ  та обговорив з директором Анатолієм Лепковим нагальні питання.

На базі спортивної школи працює п’ять відділень:  вільна боротьба, боротьба греко-римська, дзюдо, пауерліфтинг та самбо. У секціях ДЮСШ № 1 займаються 489 учнів. Зі спортсменами працюють 18 тренерів-викладачів.

«Школа розпочала роботу у 2014 році. За цей час ми підготували вісім майстрів спорту України та 45 кандидатів у майстри спорту України.

Чотири наші спортсмени з греко-римської боротьби входять до складу збірної команди України у різних вікових категоріях. Два спортсмени з пауерліфтингу входять до складу збірної команди України.

ДЮСШ виховала багатьох видатних борців серед яких Максим Євтушенко, Владислав Луб, Іван Цибанєв», – розповів директор закладу.

Крім того, Анатолій Лепков висловився за доцільність створення у Краматорську спортивного інтернату або училища олімпійського резерву. Це дозволить виховати та залишити у місті талановитих спортсменів, а також зібрати у нас кращих спортсменів області.

Під час наради міський голова також оглянув спортивні зали, роздягальні та службові приміщення та обговорив з керівництвом подальші ідеї щодо розвитку закладу.