Міський голова Краматорська взяв участь в засіданні колегії облдержадміністрації

27.08.2021, 09:16, 82,

Олександр Гончаренко разом з керівниками інших ТГ взяв участь у засіданні колегії Донецької ОДА під головуванням Павла Кириленка.

Під час засідання були розглянуті питання про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Донецької області у першому півріччі 2021 року, а також Прогноз  обласного бюджету на 2022-2024 роки.

Директор департаменту економіки Донецької облдержадміністрації Геннадій Мар’яненко повідомив, що невдовзі представники малого та середнього бізнесу у Донецькій області мають змогу отримати безповоротну фінансову підтримку на реалізацію проєктів. Вона надаватиметься переможцям конкурсного відбору у розмірі 500 тисяч гривень на безоплатній, безповоротній основі, з них 70% – кошти обласного бюджету, 30% – кошти місцевого бюджету. У середині липня було оголошено конкурси за цими порядками. Збір проєктів триватиме до 31 серпня. Орієнтовна дата проведення конкурсного відбору – 29 вересня 2021 року. Голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко зауважив, що під час конкурсного відбору треба приділяти увагу питанню, яку користь громаді може нести бізнес-проєкт.