Міський голова Краматорська взяв участь в першому засіданні Палати місцевих влад

03.06.2021, 16:53, 1209,

Сьогодні у Хмельницькому за участю Володимира Зеленського відбулося засідання Палати місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Олександр Гончаренко у складі делегації Донецької області взяв участь у засіданні Палати місцевих влад. Під час першого засідання було обрано голову Палати з випробувальним терміном 6 місяців – ним став міський голова Львову Андрій Садовий, та його заступників – міських голів Дніпра Бориса Філатова та Житомира Сергія Сухомлина.

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко, який головував на засіданні, додав, що відсьогодні при Офісі Глави держави працюватиме постійний офіс Конгресу, куди може звертатися кожен очільник громади.

Володимир Зеленський підкреслив, що Конгрес є важливим майданчиком для взаємодії центральних органів влади та місцевих громад, який має допомогти у розв’язанні нагальних проблем регіонів.

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак наголосив, що об’єднання місцевих та регіональних влад – це потужний інструмент для сприяння діяльності місцевого самоврядування, адже він налагоджує комунікацію між представниками усіх ланок вертикалі виконавчої, законодавчої влади та місцевого самоврядування.

Під час засідання учасники Палати також обговорили нагальні питання: підготовку до наступного опалювального сезону у містах України, забезпечення енергоефективності, реформування системи архітектурно-будівельного контролю та розвитку індустріальних парків.