Міський голова Краматорська взяв участь в обласній нараді стосовно стану вакцинації проти коронавірусу

13.07.2021, 13:24, 750,

До участі у он-лайн конференції були запрошені керівники військово-цивільних адміністрацій, голови райдержадміністрацій, голови міських, селищних, сільських рад територіальних громад, керівники структурних підрозділів департаментів, управлінь та відділів з питань охорони здоров’я міських рад, керівників центрів первинної медико-санітарної допомоги, керівники структурних підрозділів з питань освіти та науки департаментів, управлінь та відділів з питань освіти та науки міських рад.  

Основна проблема, яка була розглянута на нараді, торкалась основних аспектів  масової вакцинації. У першу чергу груп ризику – людей похилого віку, працівників медичної та освітньої сфери.

У Краматорську кількість вакцинованих з початку вакцинальної компанії – 8248 (що становить 5,3% від загальної кількості дорослого населення).  З них лікарів та середніх медичних працівників – 1269, робітників соціальної сфери- 227 , вчителя та інші працівники сфери освіти-740. Із загальної кількості вакцинованих щеплення проведено вакциною AstraZeneca -2571, CoronaVac- 2964,  Pfizer- 960, Comirnaty– 1753.

В місті працюють 5 мобільних бригад з вакцинації, які обслуговують підприємства міста. На сьогоднішній день вакцинацію мобільних бригад було проведено військовим, розташованим в місты, та працівникам національної поліції в кількості 1860 осіб. Надалі вакцинація буде проведена працівникам ПАТ «НКМЗ» (план-1200 осіб) та ПАТ «ЕМСС» (план-1000 осіб).

Також в нашому місті працює Центр масової вакцинації населення на території Льодової арени (вул. Дружби, 1а). Одночасно прийом здійснюють 5 бригад лікарів. За весь час роботи пункту вакциновано – 404 особи. За вихідні вакциновано 73 особи.

«Потрібно прикласти більше зусиль, аби донести до кожного мешканця інформацію що до важливості вакцинації від COVID-19 та можливості її отримати», – підкреслив Олександр Гончаренко.