Міський голова Краматорська взяв участь у черговій зустрічі проєкту «Ранкова кава з роботодавцями»

28.11.2021, 09:55, 318,

Олександр Гончаренко разом із своєю заступницею Тетяною Савченко взяли участь у проєкті «Ранкова кава з роботодавцями», ініційованому  Краматорським міським центром зайнятості. Зустріч у невимушеній атмосфері відбулася вже втретє.

Серед присутніх були, зокрема, директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко, керівник Краматорського міського центру зайнятості Інна Березюк, представник Краматорської філії «Альфа банку» Євген Ковалевський та керівники підприємств.

Під час спілкування обговорили питання партнерства краматорського центру зайнятості з підприємствами та інноваційні інструменти взаємодії, перспективи співпраці міської влади з середнім та малим бізнесом, а також форми та методи надання послуг роботодавцям і актуальні питання, що цікавили підприємців.

Олександр Гончаренко розповів про перспективні проєкти, що входять до Стратегії розвитку Краматорської ТГ,  котрі напряму пов’язані зі створенням або модернізацією підприємств, що дадуть нові робочі місця.

«Міська влада постійно працює над тим, щоб і приватні підприємці, і суб’єкти господарювання вели свою діяльність у правовому полі. З початку цього року нам вдалося легалізувати 1700 робочих місць», – наголосив міський голова.

Зустріч була проведена з дотриманням карантинних заходів.