Міський голова Краматорська відвідав з робочим візитом загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 25 з профільним навчанням

16.12.2021, 13:53, 537,

Під час робочого візиту до ЗОШ № 25 Олександр Гончаренко поспілкувався з директоркою закладу Інною Страшко та обговорив його роботу та перспективи подальшого розвитку.

«У школі навчається 910 учнів у 2-11 класах. Це велике навантаження, адже проєктна потужність була розрахована на 630 дітей. Наразі ми робимо ремонт в одному приміщенні, що згодом стане ще одним класом»,  – зазначила директорка.

В межах Національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації школа отримала 16 ноутбуків. Їх між собою будуть ділити 52 педагоги по шкільним предметним кафедрам (суспільно-гуманітарний цикл предметів, природничо-математичний, міжпредметний цикл, початкова школа).

Також заклад отримав нове обладнання для кабінету трудового навчання, і поступово у школі створюють свою STEM- лабораторію (система освіти STEM (science, technology, engineering, mathematics) означає посилене вивчення природничих наук, технологій, інженерії та математики. В основі даної методики освіти лежить поєднання природничо-наукового компонента з інноваційними технологіями. Технології використовують навіть у вивченні творчих, мистецьких дисциплін).

Олександр Гончаренко зазначив, що ЗОШ № 25 робить все можливе для гармонійного розвитку особистості та іде в ногу із часом, надаючи дітям можливість використовувати на уроках нові технології.

 «Не кожна школа навіть у великому обласному місті має  таке обладнання, як у вас», – наголосив міський голова.

За результатами ЗНО 2021 року ЗОШ № 25 посіла 1 місце по місту, 7 місце по області та увійшла в топ-205 шкіл України. 94-100% її випускників щорічно вступають до престижних ВНЗ України та країн Європи.

Обговорили також і проблемні питання закладу. Так, оновлення потребує його матеріально-технічна база, ремонту – будівля школи, харчоблок і їдальня, класи, спортзал, майстерні, гардероб, актова зала, другий комп’ютерний кабінет, рекреації тощо.

Зараз школа стала опорним закладом і перебуває у стані реформування. Цього навчального року вже не було набору до перших класів. Тому першочерговим завданням наразі є працевлаштування педагогів двох закладів освіти: ЗОШ № 25 і ЗОШ № 24. Також у планах вивести кількість учнів на проєктну потужність (630 дітей), відкрити чотири профілі у старшій школі в 2022-2023 н.р. та вивести ще три перших класи початкової школи у 2022 році до ЗОШ № 24.