Міський голова Краматорська відвідав з робочим візитом Центр надання адміністративних послуг

13.12.2021, 20:54, 325,

Олександр Гончаренко під час робочого візиту до  краматорського ЦНАПу ознайомився з його роботою та обговорив з начальником відділу адміністративних послуг Світланою Гридасовою переїзд центру до нової будівлі навесні наступного року.

Робота центру надання адміністративних послуг розпочалася з 1 січня 2014 року. У ньому працює 9 адміністраторів та керівник.

«Наразі у нашому центрі надається 140 видів послуг, 62 з яких – послуги виконавчих органі міської ради, 45 – територіальних органів ЦОВВ та 33 – Донецької обласної держадміністрації. З 8 послуг впроваджено порядок отримання результатів шляхом попереднього онлайн замовлення з усіх регіонів України, 42 види послуг отримують не тільки мешканці Краматорська, а й суб’єкти звернення з усієї Донецької області. В січні 2022 року планується збільшення переліку до 164 послуг», – зазначила Світлана Гридасова.

На теперішній час приміщення існуючого центру не дозволяє збільшити навантаження на зони очікування та консультування, а також кількість робочих місць та послуг, які надаються через ЦНАП. В межах реалізації пілотного проєкту «Розвиток мережі Центрів надання адміністративних послуг, підвищення якості і доступності надання адміністративних послуг суб`єктам підприємницької діяльності та мешканцям Донецької області» будується нове сучасне приміщення ЦНАПу.

Триповерхова будівля виконана у стилі «прозорого офісу». Підвальне приміщення облаштують під міський архів, два поверхи виділено для роботи декількох міських служб, на верхньому ярусі розташують офіси. У центрі також передбачили ігрову зону для дітей, їдальню, роздягальню тощо. 

Олександр Гончаренко, ознайомившись зі схематичним планом розташування відділів та візуалізацією інтер’єрів, зазначив, що це буде найсучасніша та  найбільш технічно оснащена будівля у місті.