Міський голова Краматорська відвідав з робочим візитом Опорний заклад загальної середньої освіти ім. Василя Стуса

24.01.2022, 11:24, 474,

Олександр Гончаренко під час робочого візиту до ОЗЗСО ім. Василя Стуса ознайомився з його роботою, поспілкувався з колективом та обговорив з директором Вікторією Калініною нагальні питання.

 Школа була заснована 1985 року. Наразі в ній навчається 1387 учнів у 42 класах, 533 дитини – дистанційно. Навчання здійснюється за профільними напрямами: математичним та філологічним. Загальна кількість працівників – 122 особи.
        Всього заклад освіти має 35 кабінетів і класних кімнат, актову залу, один з найбільших у місті спортивний зал, площа якого 423 м2,  малий спортивний зал і зал самбо. А з 2016 року відкрито футбольне поле зі штучним покриттям. 

У школі працюють 2 кабінети інформатики, фізики, хімії, біології, географії.

«Ми отримали та встановлюємо зараз  обладнання на лінгафонний кабінет, STEAM-лабораторію. Також у нас працює ще гурток робототехніки. Облаштована сенсорна кімната, кабінет логопеда.

 А для першокласників обладнані спальні та ігрові кімнати. У 2021-2022  навчальному році відкрити інклюзивні групи продовженого дня», – зазначила Вікторія Калініна.

Міський голова під час робочого візиту оглянув харчоблок та шкільну їдальню, класи та їх оснащення.

Деякі класні кімнати потребують капітального ремонту.  ОЗЗСО ім. Василя Стуса отримав сучасне обладнання, що робить навчання більш цікавим та продуктивним, та для цього потрібно зробити більш потужний Інтернет. Адже зараз не у всій будівлі школи він добре працює.

Також потребує реконструкції стара система опалення, яка через неправильне проєктування не дає потрібної температури у навчальних кабінетах. Ще працівники закладу зауважили, що є нагальна потреба у встановленні  в харчоблоку посудомийки, адже у їдальні харчується велика кількість дітей, а у класах потрібні нові меблі, комп’ютери.

Олександр Гончаренко наголосив, що цього року у Краматорську планується оновлення харчоблоків у шкільних закладах, і додав, що у місті наразі працює багато програм підтримки шкіл, тому частину названих проблемних питань можна вирішити через них.