Міський голова краматорська відвідав з робочим візитом Мистецьку школу №3

09.12.2021, 16:08, 720,

Комунальний заклад «Мистецька школа №3» Краматорської міської ради знаходиться у мікрорайоні «Лазурний» у будівлі колишнього дитячого садка, яку вона отримала 1995 року. Олександр Гончаренко під час робочого візиту до навчального закладу поспілкувався з його директором Едуардом Зємцовим та педагогічним колективом, ознайомився з роботою школи та обговорив нагальні питання, що турбують адміністрацію.

У  школі  навчається 563 учні. Діти відвідують музичне відділення (естрадний та сольний спів, гра на струнно-смичкових і народних інструментах, фортепіано, теорія та історія мистецтв); хореографічне (народно-сценічний та сучасний танець);театральне –  з відділами мистецтва драматичного театру, театру ляльок, класом музично – драматичного театру; художнє (станковий живопис, декоративно-прикладне мистецтво, дизайн).

«Особливістю, що виокремлює Мистецьку школу №3 з-поміж інших, є клас мультиплікації та відділ кіно, телемистецтва. 2 учениці цього відділу стали стипендіатками Обласного управління культури і туризму, а учні та викладачі отримували президентську стипендію», – зазначив директор Едуард Зємцов.

Педагогічний колектив складається з 65 працівників, серед яких є і випускники цієї школи. Учні та викладачі є постійними переможцями конкурсів різних рівнів. Так, за минулий навчальний рік, школа взяла участь у понад 100 конкурсах і отримала 12 гран-прі, 283 дипломи Лауреатів І ступеня, 125 дипломів Лауреатів ІІ ступеня, 58 дипломів Лауреатів ІІІ ступеня.

 «Наші викладачі проводять методичні заходи на обласному та всеукраїнському рівнях, беруть участь у конференціях, публікують свої педагогічні досягнення у науково-методичних виданнях, розробляють власні навчальні посібники і програми. Щорічно вони та їх учні стають лауреатами на отримання премії міського голови у сфері культури і мистецтв, цього року, зокрема, отримано 110 нагород», – розповіла заступниця директора Ірина Шигонова.

Наразі заклад має 39 учбових приміщень для групових та індивідуальних занять.  Класи забезпечені наочним та дидактичним обладнанням, комп’ютерною та акустичною технікою, Smart-TV (8 одиниць), інтерактивною дошкою у класі теорії музики. Більша частина класів має доступ до мережі Інтернет.  Є студія звукозапису та дитяча телестудія, працює кабінет комп’ютерних технологій.  

Школа має три зали: хореографічний, концертний та репетиційний. Але цього не достатньо для навчання усіх учнів та проведення заходів. Тому одним із проблемних питань в обговоренні було  збільшення кількості навчальних місць.

Також будівля потребує термомодернізації (заміни старих вікон на склопакети), видалення сухостою навколо школи, встановлення пожежної сигналізації та  зовнішнього відеоспостереження по периметру, заміни підлоги на спеціальне покриття у хореографічному залі, потрібен ремонт підлоги у коридорах та деяких класах.

Олександр Гончаренко відзначив оснащення Мистецької школи №3 та роботу її викладачів, а також обіцяв посприяти у вирішенні проблемних питань закладу.