Міський голова Краматорська відвідав з робочим візитом Мистецьку школу № 2

08.12.2021, 11:53, 452,

Олександр Гончаренко під час спілкування з директором  комунального закладу  «Мистецька школа № 2» Краматорської міської ради Анатолієм Коргутом ознайомився з  роботою установи та обговорив нагальні питання, що турбують адміністрацію.  

«Цю будівлю зведено 1936 року. Як школа мистецтв вона почала діяти з 1973 року. Наразі в ній навчається 315 учнів та працює 36 викладачів. Діти займаються на двох відділеннях: театральному та музичному (спеціальне та загальне фортепіано, оркестрові та народні інструменти, сольний та хоровий спів, музично-теоретичні дисципліни)», – розповів директор Анатолій Коргут.

        Вихованці  школи беруть участь у фестивалях, обласних, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, стають лауреатами та завойовують гран-прі.

 Під час спілкування обговорили також питання утеплення закладу. Зокрема, заміну восьми старих вікон на нові склопакети. В аварійному стані перебувають і кілька старих дерев на території школи, що потребують термінового видалення.

Ще Анатолій Коргут підняв питання щодо присвоєння Мистецькій школі № 2 імені славетного земляка, диригента і композитора, Петра Гайдамаки, на честь якого названа вулиця, де розташовано заклад.

Олександр Гончаренко підтримав цю ініціативу та обіцяв посприяти у вирішенні інших питань.