Міський голова Краматорська відвідав з робочим візитом Мистецьку школу № 1

03.12.2021, 15:52, 513,

Олександр Гончаренко під час візиту до комунального закладу Мистецька школа № 1 ознайомився з його роботою та обговорив з директоркою Наталею Семак нагальні питання.

Заклад був заснований 1953 року. У ньому наразі діють музичні відділи, театрально-хореографічні та групи самоокупності (сучасна цифрова фотографія, хореографічне мистецтво, театральне мистецтво). Викладацький склад школи нараховує 58 працівників, що навчають 520 учнів з 17 спеціальностей.

За минулий навчальний рік учні та викладачі школи взяли участь у 114 конкурсах різного рівня. Результатом є 275 звань лауреатів міжнародних, всеукраїнських, регіональних та обласних конкурсів.

«Школа розвивається органічно на основі досвіду, набутого педагогічним колективом вже майже за 70 років існування. Це один із потужних освітніх і культурних центрів міста, стартовий майданчик для добрих починань і злетів кожного її вихованця. У межах реформування мистецької освіти у школі розроблено власні освітні та робочі навчальні програми», – зазначила Наталя Семак.

Стара будівля Мистецької школи потребує також реконструкції та ремонту. Це, зокрема, стосується даху, що підтікає в деяких місцях, часткової заміни секцій опалювальної системи, облаштування бетонної відмостки навколо установи, термомодернізації.