Міський голова Краматорська відвідав з робочим візитом молодіжний центр «Факел»

20.01.2022, 11:23, 248,

Олександр Гончаренко під час робочого візиту до молодіжного центру «Факел» ознайомився з його роботою та поспілкувався з головою ГО «Shift» Оленою Кучерук та педагогом-організатором центру Оксаною Матвєєвою.

Загальна площа  приміщення закладу складає 292,2 м 2. Створено його було у 1992 році. Наразі «Факел» щомісяця відвідує близько 700-800 осіб.

Тут працює педагог-організатор і 2 керівники гуртків, ведуть свою роботу молодіжні, громадські об’єднання: Донецький обласний дитячо-молодіжний центр, ГО «Shift», ГО «Kiwi».

«У нас, окрім шиття, діти ще вчаться давати друге життя старим речам, створювати цікаві, оригінальні речі. Також за сприяння USАID було придбано обладнання для друку на одязі»,- зазначила Олена Кучерук.

Для дітей та підлітків працює художня студія «Петриківський розпис», творча майстерня «Оригамі. Паперова пластика», дитяча арт-студія школа шиття для підлітків (ГО «Shift»), сучасна хореографія (ГО «Розвиток» клуб «Одарьонок») тощо.

Ще у центрі ведуться заняття і для молоді та дорослих: школа шиття (ГО «Shift»), спортивна секція з аеробіки (ГО «Kiwi»), сучасна Театральна Урбаністична Лабораторія «СТУЛ», АРТ-коворкинг (проєкт, який реалізує ГО «Shift»).

«Окрім систематичних занять ми проводимо різноманітні майстер-класи, пізнавальні та розважальні ігрові програми, тренінги, тематичні виховні години, відбуваються також перегляди фільмів, мультфільмів. До нас приходить багато дітей, і тому інколи не вистачає площі для всіх заходів», – розповіла Оксана Матвєєва.

Наразі молодіжний центр «Факел» потребує заміни лінолеуму у великій залі, облаштування вхідної групи та утеплення дверей. Також потрібна нова комп’ютерна техніка. Проблемним залишається і питання облицювальної плитки, що руйнується та падає біля входу в центр (нею оздоблено житловий будинок, що належить ОСББ, і у приміщенні якого знаходиться «Факел»).

Олександр Гончаренко зазначив, що посприяє вирішенню цих питань.