Міський голова Краматорська відвідав з робочим візитом комунальний заклад «Центр культури та дозвілля імені Леоніда Бикова»

22.11.2021, 20:45, 278,

Олександр Гончаренко під час робочого візиту до ЦКД ім. Леоніда Бикова у Старому місті оглянув приміщення закладу та обговорив з директором Сергієм Сергєєвим подальші плани щодо його реконструкції.

        Центр культури та дозвілля розпочав свою діяльність 7 листопада 1930 року. У жовтні 2015 року установу було названо на честь земляка, народного артиста України, актора і режисера Леоніда Бикова.

Наразі в ньому діють 9 колективів художньої творчості: 4 вокальних, що нараховують 81 учасника, 50 з яких діти, і 5 хореографічних, які відвідує 257 дітей.  

«Зараз ЦКД ім. Леоніда Бикова потребує капітального ремонту. В аварійному стані знаходиться фасад будівлі, місцями протікає дах, заміни потребують застарілі комунікації та система опалення. Заклад частково доступний для людей з інвалідністю, але прилегла територія не відповідає вимогам», – зазначив директор центру.

У 2021 році, з метою збереження та відновлення історично-культурної спадщини, на сесії міськради було ухвалено рішення про придбання будівлі (а саме театральної частини, оскільки лекційна вже належала місту) у комунальну власність. Це дозволило розробляти проєктно-кошторисну документацію на ремонт споруди, аби надалі взяти участь у програмах фінансування.

Реконструкція передбачатиме утеплення стін, оновлення внутрішніх конструкцій, перекриттів, перепланування окремих приміщень та залів, ремонт і заміна комунікацій тощо. Основною вимогою до проєкту є збереження існуючого архітектурного характеру.