Міський голова Краматорська відвідав з робочим візитом комунальний заклад «Поліфункціональний клуб «Ювілейний»

17.01.2022, 17:20, 347,

Під час робочого візиту до клубу «Ювілейний» у селищі Шабельківка Олександр Гончаренко ознайомився з роботою закладу та обговорив з його директором Наталією Герасименко нагальні питання.

Будівля клубу зведена ще 1915 року та була колишньою школою. У 1958 році в селищі з’явилася нова школа, а до старого приміщення прибудували велику залу та зробили з нього клуб. У ньому зараз також знаходиться селищна філія № 6 бібліотеки ім. Т. Шевченка.

Робочий штат закладу складається з 6 працівників. У гуртках та колективах займається 149 осіб. На базі клубу діють три вокальні колективи, театральний гурток, дитячий «Умілі ручки», хореографічний тощо. Також у 2019 році, за підтримки Міжнародного Червоного Хреста, створено клуб довголіття «Століття», який веде активну роботу серед літніх людей.

«Майже всі свята, що проходять у селищі протягом року, відбуваються за участю місцевих колективів, це стало традицією. Ми проводимо виставки, святкові концерти, щедрування, організовуємо вітання Діда Мороза на дому для маленьких мешканців селища, заходи до Дня перемоги, до Дня людей похилого віку, Масляну та багато іншого», – зазначила директор закладу Наталія Герасименко.

Основною проблемою клубу є відсутність з 2007 року централізованого опалення. Кабінети обігріваються електрообігрівачами.

Олександр Гончаренко наголосив, що питання з опаленням обов’язково буде вирішуватися.

Потребують також ремонту зовні стіни будівлі та велика зала. Не вистачає і штатної одиниці хореографа для роботи з дітьми.