Міський голова Краматорська відвідав з робочим візитом комунальний заклад «Клуб «Зоря»

22.12.2021, 16:30, 300,

Олександр Гончаренко під час робочого візиту до клубу «Зоря» у селищі Ясногірка поспілкувався з його директором Катериною Шталь і обговорив роботу закладу та подальші перспективи розвитку.

«Будівля клубу зведена ще 1959 року. У його приміщені є кіноконцертний зал на 256 місць, 2 танцювальних зала, фойє та 3 гурткові кімнати. Також на нашій території  знаходиться ігровий майданчик для дітей», – зазначила директорка.

У закладі діють хореографічні, вокальний, драматичний гуртки та філія школи мистецтв № 2. Творчий колектив клубу, окрім поточної гурткової роботи та проведення планових заходів, постійно надає практичну та методичну допомогу щодо організації свят школам №21 і №30, дитячому садочку № 15, плідно співпрацює з бібліотекою ім. М.Свєтлова, іншими закладами й організаціями міста.

Матеріально-технічна база клубу знаходиться в незадовільному стані та потребує оновлення: більш потужної оргтехніки, сучасних міблів, костюмів, нового оснащення сцени. Також потрібен ремонт приміщень другого поверху, ігрового майданчика, освітлення по периметру будівлі.

Нарікали працівники закладу і на осіб, що обрали місцем свого нічного відпочинку дитячий майданчик біля клубу, та на водіїв, що заїжджають на подвір’я закладу та руйнують клумбу.

«В селищах нашої територіальної громади розпочинають свою роботу поліцейські офіцери. Якщо знову трапиться якийсь інцидент на території клубу – відразу сигналізуйте їм», – зазначив міський голова.

Також він наголосив на тому, що міська влада спільними зусиллями з місцевим старостою та депутатами округу всіляко допомагатиме у збереженні та відновленні клубу «Зоря», адже в селищі мешкає багато жителів і, зокрема, дітей.