Міський голова Краматорська відвідав з робочим візитом комунальний заклад клуб «Надія»

27.12.2021, 20:58, 244,

Під час робочого візиту до клубу «Надія» у селищі Новоселівка Олександр Гончаренко ознайомився з роботою закладу, поспілкувався з його директором Оленою Сердюк і колективом та обговорив нагальні питання, що турбують керівництво установи.

«Клуб у нашому селищі збудований ще 1963 року. У 2012 році він отримав назву «Надія», на честь однойменного місцевого колективу. Тут є кіноконцертний зал на 180 місць, фойє та три гурткові кімнати. 

  У закладі  діють 8 клубних формувань: хореографічні, вокальні та драматичний  гуртки, а також 7любительських об’єднань та клубів за інтересами (фізкультурно-оздоровчий «Спорт для всіх», клубне об’єднання «Старі друзі», дитячий клуб вихідного дня «Диво» та рукоділля «Дівочі фантазії», молодіжні вечори відпочинку, любительське об’єднання «Сусідоньки», дитячий клуб «Чудо ручки», – розповіла Олена Сердюк.

   Творчий колектив клубу виконує поточну роботу гуртків та проводить планові заходи, плідно співпрацює з бібліотекою Лесі Українки та іншими закладами й організаціями міста.

   Учасники художньої  самодіяльності  клубу «Надія» постійно беруть участь і перемагають в обласних, міських фестивалях та конкурсах, щороку приносячи своїм колективам нові відзнаки та нагороди.

Проте його матеріально – технічна база потребує оновлення, а саме приміщення  – ремонту.

«Ми готові підтримати ваші ініціативи щодо розвитку клубу, залучення до нього більшої кількості молоді, дітей. Адже міська влада завжди за те, щоб наші селища розвивалися. До Новоселівки відремонтували дорогу, з січня буде ходити комунальний автобус», – наголосив Олександр Гончаренко.

Також працівники клубу висловили побажання від мешканців, щоб у селищі встановили платіжний термінал. Міський голова обіцяв допомогти у вирішенні цього питання.