Міський голова Краматорська відвідав з робочим візитом Художню школу

23.11.2021, 17:25, 206,

Під час візиту до комунального закладу «Художня школа Краматорської міської ради» Олександр Гончаренко ознайомився з його роботою та обговорив з директоркою Яною Соколовою нагальні питання.

Художня школа є спеціалізованою мистецькою навчальною установою, де учні засвоюють програму з рисунку, живопису, композиції, скульптури та історії образотворчого мистецтва.

«Основний напрям нашої освітньої діяльності – це надання початкової художньої освіти. У школі є 10 класів-майстерень для групових занять, повністю забезпечених наочним та дидактичним обладнанням, а також кабінет історії образотворчого мистецтва та скульптурна майстерня. Всього тут навчається 205 учнів», – розповіла директорка закладу.

    Протягом навчання діти беруть участь у виставках та конкурсах міського, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Будівлю школи зведено у 1953 році. На разі особливої уваги у ній потребує опалювальна система, яка частково оновлювалася, але на першому поверсі тепло до класів надходить не повною мірою. Також ремонту потребують класи та стеля на 3 та 4 поверхах і підлога в коридорі на 4 поверсі.

Ще директорка школи показала нежитлове приміщення в будівлі закладу, що колись було квартирою, та ознайомила міського голову з ідеєю створення арт-простору в ньому і благоустоєм прилеглої території, розробленим колишньою випускницею.