Міський голова Краматорська відвідав волонтерський центр «Разом до перемоги» та ГО «Український розмовний клуб «Файно»

02.11.2021, 11:00, 210,

Олександр Гончаренко разом зі своїм заступником Оленою Катальніковою та секретарем міської ради Ігорем Сташкевичем відвідали волонтерський центр «Разом до перемоги» та ГО «Український розмовний клуб «Файно», де ознайомилися з їх роботою та поспілкувалися з керівниками.

Всього товариства нараховують 25-35 чоловік. Матеріали, які використовуються у роботі, частково закуповують вони самі, частково – надають волонтери та організації.

Спільними зусиллями члени центру плетуть маскувальні сітки, килимки, в’яжуть теплі шкарпетки для військових, шиють захисні маски та прапори, роблять сувеніри та різноманітні вироби з українською символікою.

ГО «Український розмовний клуб «Файно» функціонує на базі волонтерського центру «Разом до Перемоги». Створено її було у 2015 році.

Організація співпрацює  з військовими волонтерами, бібліотеками, школами, вищими навчальними закладами, іншими громадськими організаціями країни.

«Серед основних напрямів нашої роботи можна виділити освітню діяльність. Це безкоштовні курси української мови. Також ми регулярно проводимо майстер-класи по створенню традиційних народних сувенірів, досліджуємо орнаменти вишивки», – зазначила голова громадської організації.