Міський голова Краматорська відвідав управління житлово-комунального господарства

22.09.2021, 19:00, 416,

Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко  під час робочого візиту обговорив із заступником начальника  управління житлово-комунального господарства Оленою Бахметьєвою нагальні питання.

Зокрема, мова йшла про встановлення світлофорного об’єкта  на перехресті вулиць Олекси Тихого та Південної. Вже розпочалися земельні роботи, і за 3-4 тижні світлофор буде встановлено.

Також міський голова Олександр Гончаренко розглянув проблему організації паркомісць та під’їзних шляхів до ЗЗСО №25 та д/с №53. Тож було  вирішено: організувати пішохідний перехід біля ЗОШ № 25 з облаштуванням підходів до нього з боку школи та буд. № 57 по вул. В. Стуса у тому місці, де закінчується пішохідна доріжка біля будинку; заасфальтувати частину майданчика на куті буд. № 57 по вул. В. Стуса та встановити на краю майданчика бордюр заввишки 18 см для унеможливлення наскрізного проїзду автомобілів.

 Фінансування організації паркомісць та насадження нових дерев  поблизу ЗЗСО № 25 було вирішено закласти до бюджету на наступний рік.

Олександр Гончаренко наголосив і на питанні безпеки на дорогах Краматорська та окреслив перспективу встановлення  «берлінських подушок». Відповідно до схем організації дорожнього руху в місті їх доцільно встановлювати по вул. Н. Курченко, вул. Академічна, бул. Машинобудівників та вул. В. Стуса.