Міський голова Краматорська відвідав інклюзивно-ресурсний центр

29.10.2021, 10:21, 368,

Олександр Гончаренко ознайомився з робою центру та обговорив з директором комунальної установи Вікторією Вертипорох нагальні питання.

Як повідомила Вікторія Вертипорох, наразі в Центрі працюють 10 фахівців. Вакантними залишаються посади вчителя-логопеда, вчителя-дефектолога.

Для центру закуплене комп’ютерне обладнання, оснащення  для зали ЛФК, сенсорної кімнати, панель з програмним забезпеченням для проведення корекційної роботи, інтерактивний комплекс, меблі. За кошти місцевого бюджету було придбане обладнання для облаштування кабінетів. Департаментом освіти та науки облдержадміністрації передані сучасні діагностичні методики для проведення комплексної оцінки розвитку дітей.

Зараз на обліку у КУ «ІРЦ КМР» перебувають 1810 дітей з особливими освітніми потребами. Тільки за 10 місяців 2021 року фахівцями Центру проведено 712 комплексних оцінок розвитку, 875 корекційно-розвиткових занять, 880 консультацій для батьків.

Під час наради міський голова оглянув кабінети психолога, вчителя – дефектолога, вчителя – логопеда, зал для занять ЛФК, ресурсні та сенсорну кімнати.