Міський голова Краматорська розповів про результати роботи за рік

07.12.2021, 15:24, 348,

Олександр Гончаренко провів брифінг для ЗМІ, під час якого розповів про роботу за рік, найближчі плани щодо розвитку Краматорської територіальної громади та відповів на питання.

На початку зустрічі міський голова докладно ознайомив з тим, що впродовж року виконано у сфері медицини. А саме, боротьбу з коронавірусною інфекцією, вакцинаційну компанію, об’єднання ЦПМСД № 1 та ЦПМСД № 2.

Крім того, Олександр Гончаренко акцентував на планах щодо реконструкції об’єктів у сфері охорони здоров’я: будівництво двох амбулаторій та здійснення капітального ремонту у чотирьох медичних установах.

У сфері освіти міський голова розповів по учнівські та студентські квитки, ремонти у кабінетах де навчаються учні перших класів та створення інклюзивних груп у ДНЗ.

Задачі, над якими працювали протягом року в економічній сфері – це збільшення платників податків, ефективне використання муніципального майна, зміни відношення суб’єктів господарювання до легальної праці. Завдяки плідній праці вдалося легалізувати близько 1800 робочих місць.

За 9 місяців 2021 року до загального фонду міського бюджету надійшло 1 071,9 млн грн, що на  184,4  млн грн,  або на 21% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Виконання дохідної частини бюджету за 9 місяців складає 114%. Перевиконання  склало  133 млн грн.

Спільно з проєктом USAID триває робота над розробкою Стратегії розвитку Краматорської територіальної громади, яка буде охоплювати термін до 2027 року та визначить основні цілі розвитку громади, головні пріоритети у соціальній та економічних сферах.

Сформовано пропозиції до участі у Програмі з відновлення України, що фінансується Європейським інвестиційним банком, та є наступною фазою Проєкту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» (43 проєкти на суму 3,9 млрд грн).

Також Олександр Гончаренко говорив про оновлення громадського транспорту, поточні ремонти доріг та тротуарів, капітальний ремонт зовнішнього освітлення по вулиці О.Тихого та у міських скверах, реконструкцію парку Ювілейний.

У другій частині зустрічі, представники ЗМІ поставили міському голові питання, які їх цікавили. Питання стосувались розвитку сфери туризму, планах щодо розвитку індустріальних парків у Краматорську та нового обладнання у медичних закладах.