Міський голова Краматорська привітав переможців конкурсного відбору на посади керівників шкіл

01.07.2021, 14:45, 1286,

Олександр Гончаренко зустрівся з директорами одинадцяти середньоосвітніх закладів Краматорська. Він привітав їх з початком роботи, обговорив освітню реформу та побажав педагогам успіхів в роботі.

«Сім з вас вперше зайняли посади директорів шкіл, четверо вже мають досвід вправних та компетентних керівників. Ваша праця дуже важлива для наших дітей і для міста в цілому. Зараз триває освітня реформа, яка покликана створити комфортні умови навчання та надати якісну освіту учням.

Впевнений, що кожен з вас створить у своїх школах особливу атмосферу та настрій. Бажаю вам творчого натхнення, креативних ідей, енергії, сил, а вашим навчальним закладам високих досягнень», – сказав Олександр Гончаренко.

Нещодавно у Краматорську завершився конкурс на відбір керівників одинадцяти шкіл. За результатами конкурсів, ЗОШ № 3 очолила Ольга Волотка, ЗОШ № 10 – Оксана Кожемякіна, ЗОШ № 12 – Олена Мироненко, ЗОШ № 17 – Оксана Малкіна, ЗОШ № 20 – Олена Пихтелькова, ЗОШ № 21 – Ірина Токарева, ліцей № 35 – Наталія Лєсняк, ліцей № 4 – Ірина Каракулова, ЗОШ № 26 – Тамара Валавіна, ЗОШ № 16 – Леонід Шевченко, ЗОШ № 5 – Микола Коваленко.