Міський голова Краматорська провів виїзний прийом у Дмитрівці

04.03.2021, 10:03, 601,

Раніше населений пункт був підпорядкований Слов’янському району, нині став складовою частиною Краматорської територіальної громади. За цей час тут накопичилось багато проблем, які роками ніхто не вирішував. Із впровадженням територіальної реформи мешканці селища сподіваються, що ситуація зміниться на краще.

До Олександра Гончаренка звернулися мешканці селища, аби підняти актуальні проблеми новоствореного старостинського округу Краматорська.

У першу чергу їх турбує проблема транспортного сполучення. Наразі це питання частково вирішено, але через декілька місяців після детального аналізу нового маршруту відділом транспорту, зв’язку та енергетики буде оголошено конкурс серед перевізників на його обслуговування. Планується також ввести пересадочний квиток, аби пасажири навіть із самих віддалених районів мали можливість дістатися будь-якого куточка нашого міста, не витрачаючи зайвих коштів.

Дмитрівка також потребує налагодження водопостачання. Олександр Гончаренко надав розпорядження керівнику «Краматорського водоканалу»  проаналізувати можливості підключення цього району до питної води або покращення обслуговування вже існуючих свердловин.

Також під час зустрічі були обговорені теми вивозу сміття та ремонту доріг. По усім цим напрямкам були намічені подальші кроки та можливі шляхи вирішення.