Міський голова Краматорська провів робочу нараду з представником РЕМ

02.12.2021, 13:54, 308,

Олександр Гончаренко разом зі своїм заступником Андрієм Безсонним зустрілись з технічним директором РЕМ Віталієм Колесником. Метою наради було розв’язання проблем з електропостачанням у місті та селищах, які виникають під час несприятливих погодних умов. Оскільки РЕМ не є структурним підрозділом міської ради, влада та комунальні служби налагоджують співпрацю з цим підприємством.

На початку тижня у зв’язку з несприятливими погодними умовами на лінії електропередач відбулися обриви, в результаті частина міста залишилась без світла.

Технічний директор РЕМ Віталій Колесник, який відповідає за поточний та капітальний ремонт електромереж, розповів, що у Краматорську працює чотири ремонті бригади позмінно.

Олександр Гончаренко звернув увагу, що для міста чотирьох бригад недостатньо. Через стару систему мереж, ремонтні служби мають працювати ефективніше.

«У зв’язку з реформами у структурі РЕМ, треба працювати над налагодженням ефективної комунікації між підприємством та міськими комунальними службами. Також мета досягти ефективної координації для оперативного інформування мешканців про аварійні ситуації та строки ремонтів», – зазначив міський голова.

Олександр Гончаренко подякував РЕМ за швидке реагування та оперативний ремонт під час відключень на соціальних об’єктах, а саме у міських лікарнях та котельнях.  

Заступник міського голови Андрій Безсонний звернув увагу на проблеми енергозабезпечення у селищах Іванівка, Красногірка, Жовтневе, Городещено. Для вирішення цього питання, у ході наради досягнуто домовленості спільними зусиллями відремонтувати резервний кабель, який був пошкоджений вандалами.

Крім того, Віталій Колесник відмітив, що у наступному році інвестиційною програмою передбачений капітальний ремонт 15 трансформаторних підстанцій у Краматорську, а також часткова заміна кабельних мереж.