Міський голова Краматорська провів робочу нараду з представниками правоохоронних органів та ДСНС

25.10.2021, 14:23, 359,

Олександр Гончаренко та його заступник Валерій Радченко поспілкувалися з правоохоронцями та ДСНСниками щодо нагальних питань, котрі стосуються безпеки та порядку у місті.

Командир батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ і Слов’янськ, капітан поліції Олександр Малиш доповів, що за період з11 по 24 листопада батальйоном патрульної поліції в містах Краматорськ та Слов’янськ УПП в Донецькій області ДПП в місті Краматорськ відпрацьовано 923 виклики на лінію «102». На території обслуговування, а саме в м. Краматорськ громадянами було скоєно 44 дорожньо-транспортні  пригоди, 7 осіб отримали травми.

За  звітний період у місті Краматорськ було складено адміністративні матеріали:

  • «Порушення правил щодо карантину людей»  за ч.2 ст. 44-3 КУпАП – винесено 10 постанов.
  • «Порушення вимог дорожнього знаку 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено» ч. 1 ст. 122 КУпАП  – винесено 17 постанов.
  •  «Порушення правил зупинки/стоянки (а саме парковка біля «Критого ринку» по вул. Паркова у м. Краматорськ)» ч.1 ст.122 КУпАП  – винесено 6 постанов.

Проводяться профілактичні заходи з метою недопущення  «Порушень правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями»  ч. 2 ст. 156 КУпАП та «Порушення правил торгівлі» ч.1 ст.160.

Продовжується робота працівників батальйону з використанням електронного приладу вимірювання швидкості «TRUСAM» з метою посилення уваги на дорозі та зменшення аварійності по бульвару Краматорський, в районі магазину «АННА».

Орієнтовано особовий склад щодо посилення патрулювання в парках ім. О.Пушкіна та «Ювілейний», у скверах ім. Т. Шевченка та Слави, Саду Бернацького для забезпечення громадського порядку та спокою громадян.