Міський голова Краматорська провів останню у поточному році робочу нараду з силовиками

30.12.2021, 09:55, 190,

Олександр Гончаренко разом зі своїм заступником Валерієм Радченком обговорили з правоохоронцями та ДСНСниками низку питань, що стосуються міського правопорядку.

Начальник Краматорського районного управління поліції ГУ НПУ в Донецькій області підполковник поліції Станіслав Загурський доповів, що співробітниками поліції проводиться інформаційно-профілактична робота по дотриманню карантинних та обмежувальних протиепідемічних заходів, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 і з 13 по 29 грудня здійснено 97 перевірок громадського транспорту, 32 – закладів громадського харчування, 93 – суб’єктів господарювання у сфері торгівлі, також перевірено 66 Covid-сертифікатів та складено 13 протоколів.

Під час новорічних та різдвяних свят щоденно виставляються піші наряди на міські ялинки, які взято під цілодобову охорону. На території міста розташовано 2 ялинки (на площі Миру та у старій частині міста біля ДК ім. Л.Бикова), біля яких чергують по 2 працівники РУП по 12 годин.

До охорони публічної безпеки та порядку під час святкування Нового року 31 грудня та 1 січня 2022 року буде залучено 62 працівники поліції та 55 працівників НГУ.

Під час робочої наради командир батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ і Слов’янськ, капітан поліції Олександр Малиш доповів, що за період з 13 по 27 грудня  батальйоном патрульної поліції відпрацьовано 1130 викликів на лінію «102». На території обслуговування, а саме в місті Краматорськ, громадянами було скоєно 37 дорожньо-транспортних  пригод, в одній з  яких 1 особа загинула.

За  звітний період у Краматорську працівниками батальйону патрульної поліції було складено 507 адміністративних матеріалів, з яких 156 – за порушення у сфері громадської безпеки, 351 – за порушення правил дорожнього руху.

Під час роботи на лінії особовий склад БПП постійно здійснює контроль за дотриманням протиепідеміологічних обмежень на пасажирському транспорті, а саме: відповідність кількості пасажирів у салонах маршрутних транспортних засобів, наявність у водіїв та пасажирів вдягнутого засобу індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

 За «Порушення правил щодо карантину людей»  ст. 44-3 КУпАП – складено 19 адміністративних матеріалів. Батальйоном було складено 7 протоколів за ст.130 КУпАП «Керування транспортним засобом особами у стані сп’яніння».

Орієнтовано особовий склад щодо збільшення кількості патрулювань в місцях імовірної вирубки хвойних дерев.

Проводяться щоденні цілодобові патрулювання на площі Миру для забезпечення громадського порядку в період проведення новорічних свят.

Т.в.о. начальника 12 Даржавного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області, майор служби цивільного захисту Микола Биба проінформував учасників наради, що з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі, травмування та загибелі на них людей, інспекторським складом з початку опалювального сезону серед громадян було проведено 36 інформаційно-роз’яснювальних рейдів щодо дотримання правил пожежної безпеки під час використання пічного опалення та електрообігрівачів. Усього заходами охоплено 1420 осіб та розповсюджено 1500 пам’яток.

      У період з 13 по 29 грудня у Краматорському районі трапилось 8 пожеж, причинами яких було необережне поводження з вогнем або порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печі. Внаслідок пожежі загинула одна особа,  2 травмовано.

         Крім того, щоденно проводиться висвітлення на офіційних сайтах Головного управління ДСНС України у Донецькій області застережливої інформації з правилами безпечного використання пічного та газового опалення, експлуатації електромережі та електрообігрівачів.