Міський голова Краматорська провів інформаційну зустріч з мешканцями селища Шабельківка

22.10.2021, 13:34, 451,

У мешканців смт Шабельківка виникла низка питань до міської влади. Тому краматорський міський голова Олександр Гончаренко провів у Шабельківському старостинському окрузі інформаційну зустріч та дав відповіді на питання, які турбували жителів.

Серед низки звернень були, зокрема, такі: ремонт опалювальної системи у місцевій бібліотеці та облаштування біля неї майданчика для літніх заходів; ремонт доріг по вулицям І. Франка, І. Котляревського, Кедровій, Яровій, Вербній тощо; ремонт вуличного освітлення; встановлення «лежачого поліцейського» на перехресті вулиць Рюміна та Даргомижського і розчищення насаджень на цьому перехресті, щоб дорогу було видно при повороті транспорту. 

Мешканці прилеглих районів прохали вирішити питання з водою, яка влітку через надмірне споживання зникає з будинків, і посприяти налагодженню мобільного зв’язку, що на разі працює незадовільно.

Міський голова уважно вислухав усіх, хто прийшов на зустріч, та надав роз’яснення по кожному питанню, а у разі, якщо воно потребувало додаткового вивчення, передав на розгляд відповідним структурним підрозділам.