Міський голова Краматорська провів чергову робочу нараду з силовиками

29.11.2021, 16:01, 252,

Олександр Гончаренко разом зі своїм заступником Валерієм Радченком обговорили з правоохоронцями та ДСНСниками низку питань, що турбують мешканців нашого міста.

Під час робочої наради командир батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ і Слов’янськ, капітан поліції Олександр Малиш доповів, що за період з 15 по 28 листопада батальйоном патрульної поліції відпрацьовано 1326 викликів на лінію «102». На території обслуговування, а саме в м. Краматорськ, громадянами було скоєно 26 дорожньо-транспортних  пригод: 6 постраждалих, 2 особи отримали травми.

Під час роботи на лінії особовий склад БПП постійно здійснює контроль за дотриманням протиепідеміологічних обмежень на пасажирському транспорті, а саме: відповідність кількості пасажирів у салонах маршрутних транспортних засобів, наявність у водіїв та пасажирів вдягнутого засобу індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

За  звітний період працівниками батальйону патрульної поліції було складено 17 адміністративних матеріалів за «Порушення правил щодо карантину людей» і 17 протоколів за «Керування транспортним засобом особами у стані сп’яніння».

Винесено 15 постанов за «Порушення вимог дорожнього знаку 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено» та 16 постанов за «Порушення правил зупинки/стоянки» (а саме парковка біля «Критого ринку» по вул. Паркова).

На перехресті вулиці Олекси Тихого – ЕМСС та на площі Незалежності посилено патрулювання нарядами патрульної поліції задля недопущення випадків стрітрейсерства. Особовому складу додатково доведено інформацію про необхідність швидкого реагування на повідомлення про такі випадки.

Начальник Краматорського районного управління поліції ГУ НПУ в Донецькій області підполковник поліції Станіслав Загурський доповів щодо боротьба з незаконним обігом наркотиків. У поточному місяці проведено другий етап оперативної закупівлі із затриманням фігуранта, повідомленням про підозру та обранням запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Станіслав Загурський зауважив, що протягом 2021 року Краматорським РУП задокументовано та повідомлено про підозру 3 особам, причетним до утримання наркопритонів, до кінця листопада 2021 року планується ще одне повідомлення про підозру.

 Проведено роботу з виявлення закладників (3 результативних  вилучення). Повідомлень про підозру за даними фактами за місяць – 2. 

Крім того, працівниками ВКП були вилучені наркотичні речовини у вигляді закладок з Нової Пошти – загальна маса 15г.

Також працівниками Краматорського РУП ГУНП в Донецькій області проводиться інформаційно-профілактична робота по дотриманню карантинних та обмежувальних протиепідемічних заходів, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-2019.

Т.в.о. начальника 12 Даржавного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області, майор служби цивільного захисту Микола Биба проінформував учасників наради, що з метою попередження виникнення пожеж в житловому секторі, травмування та загибелі на них людей, інспекторським складом з початку опалювального сезону серед громадян було проведено 15 інформаційно-роз’яснювальних рейдів щодо дотримання правил пожежної безпеки під час використання пічного опалення та електрообігрівачів. Всього заходами охоплено 850 осіб та розповсюджено 900 пам’яток.

         Крім того, щоденно проводиться висвітлення на офіційних сайтах Головного управління ДСНС України у Донецькій області застережливої інформації з правилами безпечного використання пічного та газового опалення, експлуатації електромережі та електрообігрівачів.