Міський голова Краматорська провів чергову робочу нараду з силовиками

13.12.2021, 14:29, 291,

Олександр Гончаренко разом зі своїм заступником Валерієм Радченком обговорили з правоохоронцями та ДСНСниками низку питань, що турбують мешканців нашого міста.

Під час робочої наради командир батальйону патрульної поліції в містах Краматорськ і Слов’янськ, капітан поліції Олександр Малиш доповів, що за період з 29 листопада по 12 грудня  батальйоном патрульної поліції відпрацьовано 1266 викликів на лінію «102». На території обслуговування, а саме в місті Краматорськ, громадянами було скоєно 26 дорожньо-транспортних  пригод: 5 постраждалих, 7 осіб отримали травми.

Під час роботи на лінії особовий склад БПП постійно здійснює контроль за дотриманням протиепідеміологічних обмежень на пасажирському транспорті, а саме: відповідність кількості пасажирів у салонах маршрутних транспортних засобів, наявність у водіїв та пасажирів одягнутого засобу індивідуального захисту, зокрема, респіраторів або захисних масок, у тому числі виготовлених самостійно.

За  звітний період у місті Краматорськ працівниками батальйону патрульної поліції було складено за «Порушення правил щодо карантину людей»  – 8 адміністративних матеріалів та 12 протоколів «Керування транспортним засобом особами у стані сп’яніння».

 Також винесено 12 постанов за «Порушення вимог дорожнього знаку 3.3 «Рух вантажних автомобілів заборонено», «Порушення правил зупинки/стоянки (а саме парковка біля «Критого ринку» по вулиці  Паркова)» – 13 постанов.

Орієнтовано особовий склад щодо збільшення кількості патрулювань у місцях імовірної вирубки хвойних дерев.

Продовжується робота працівників батальйону з використанням електронного приладу вимірювання швидкості «TRUСAM» з метою посилення уваги на дорозі та зменшення аварійності по бульвару Краматорський, в районі магазину «АННА».

            Т.в.о. начальника 12 Даржавного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області, майор служби цивільного захисту Микола Биба проінформував учасників наради, що з метою попередження виникнення пожеж у житловому секторі, травмування та загибелі на них людей, інспекторським складом з початку опалювального сезону серед громадян було проведено 36 інформаційно-роз’яснювальних рейдів щодо дотримання правил пожежної безпеки під час використання пічного опалення та електрообігрівачів. Усього заходами охоплено 1420 осіб та розповсюджено 1500 пам’яток.

         Також інспекторський склад завітав до двох навчальних закладі (ОЗЗСО імені Василя Стуса та ЗЗСО № 22 імені Миколи Миколайовича Крупченка), де провів інформаційно-просвітницьку роботу з дітьми щодо безпеки у повсякденному житті.

         Крім того, щоденно проводиться висвітлення на офіційних сайтах Головного управління ДСНС України у Донецькій області застережливої інформації з правилами безпечного використання пічного та газового опалення, експлуатації електромережі та електрообігрівачів.