Міський голова Краматорська проінспектував роботу управління капітального будівництва

28.09.2021, 18:17, 288,

Олександр Гончаренко провів виїзну нараду в управлінні капітального будівництва Краматорської міської ради, під час якої обговорив з керівником Володимиром Ільченком хід робіт на об’єктах, де триває будівництво.

Як розповів начальник УКБ, у цьому місяці завершуються роботи над двома проєктами громадського бюджету – це капітальний ремонт території біля школи № 22 та капітальний ремонт прибудинкової території за адресою: бульвар Краматорський, 11.

Ще чотири проєкти громадського бюджету, а саме капітальні ремонти прибудинкових територій за адресами: Двірцева, 44, Шкільна, 2, Валентина Шеймана, 28 та улаштування спортивного майданчика для занять воркаутом у межах реконструкції території, за адресою: Двірцева, 57а, будуть виконані у жовтні.

Також обговорили роботи, які ведуться у МПК «Будівельник». Володимир Ільченко доповів, що наразі триває внутрішнє оздоблення приміщень та фарбування фасаду будівлі, розпочався благоустрій території.

Крім того начальник УКБ акцентував увагу на реконструкції будівлі амбулаторії № 1 (Бикова 15). У медичному закладі триває ремонт покрівлі.

На питання міського голови щодо ремонту ДНЗ № 69, начальник управління капітального будівництва повідомив, що реконструкція йде згідно з графіком. У ДНЗ № 69 відремонтовано дах, наразі ведуться фасадні та внутрішні роботи.