Міський голова Краматорська ознайомився з роботою станції юних техніків

08.11.2021, 16:14, 260,

Олександр Гончаренко відвідав з робочим візитом Краматорську станцію юних техніків та обговорив з директором закладу Надією Любим поточні питання і перспективи розвитку станції.

Директор СЮТ розповіла, що заклад працює за напрямками: спортивно – технічний (авіа та ракета моделювання, конструювання повітряних зміїв); науково – технічний (початкове технічне моделювання, паперова пластика, технічний дизайн, оригамі, дитяча рекламна агенція, користувачі комп’ютерів), декоративно – ужиткове мистецтво (художня кераміка, гончарство, робота з вторинною сировиною, природа і творчість, моделювання іграшок – сувенірів, конструювання та моделювання одягу, художня вишивка, образотворче мистецтво).

«Гуртковою роботою охоплено 76 навчальних груп (в них – 1140 вихованців). З них на базі семи віддалених селищних шкіл діє 25 груп в яких займається 375 дітей.

Хочу зазначити, що з введенням учнівських квитків, які дають право школярам  на безкоштовний проїзд, кількість вихованців в нас значно збільшилась, особливо серед мешканців віддалених селищ», – сказала Надія Любим.

Керівництво станції юних техніків має плани щодо створення на базі закладу простору STEM освіти. Для цього необхідно придбати обладнання та замінити меблі в лабораторіях  СЮТ.

«STEАM – це не просто технічна освіта. Вона охоплює значно ширше поняття, а саме вдале поєднання креативності та технічних знань. Тому в нас виникла ідея створення гуртка «Робототехніки», – відзначила керівник СЮТ.

Також Олександр Гончаренко та Надія Любим обговорили перспективи ремонту приміщення станції, оновлення меблів та оргтехніки.