Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні

19.01.2021, 12:38, 1021,

Представники Латвійської Республіки обговорили питання подальшої взаємодії з місцевим самоврядуванням Краматорська та місцевим бізнесом.

Делегація Латвійської Республіки на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Юрісом Пойкансом наразі знаходяться з робочим візитом у Донецькій області для передачі гуманітарного вантажу постраждалим від збройного конфлікту.  Сьогодні вони завітали до Краматорської міської ради, аби зустрітися з міським головою для обговорення актуального стану у регіоні та можливих напрямків співпраці із Латвією.

Юріс Пойканс відзначив, що зустріч окрім ознайомчого характеру має на меті також обговорення питань налагодження економічних зв’язків, допомоги українському місцевому бізнесу у пошуку ефективних шляхів виходу на європейський ринок та продовження впровадження практики інституту міст-побратимів (рік тому між Салдуським краєм та Бахмутською ТГ було підписано договір про співпрацю).

У свою чергу, Олександр Гончаренко разом зі своїми заступниками визначили основні напрямки, в співпраці та розвитку яких зацікавлена Краматорська громада. Це підвищення енергоефективності, розвиток сфери охорони здоров’я (у першу чергу другої ланки), створення простору для спілкування для дітей та молоді, перероблення сміття та подолання проблеми безпритульних тварин. Важливим аспектом також є підвищення привабливості міста для молоді та навчання кваліфікованих кадрів, які будуть надалі працювати задля розвитку Краматорська.

«Під час сьогоднішньої зустрічі ми обговорили та торкнулися багатьох важливих питань. Сподіваюсь, що подальша співпраця принесе позитивний результат та стане прикладом позитивного досвіду для інших міст України», – підкреслив Олександр Гончаренко.