Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко зустрівся з медичними працівниками міста

02.04.2021, 19:06, 2047,

Сьогодні міський голова зустрівся з трудовим колективом “Центру медично-санітарної допомоги № 2”, щоб обговорити питання налагодження роботи цієї установи та перспективи її розвитку. Це дозволить вирішити проблему утворення черг та надання медичної допомоги мешканцям центральної частини Краматорська на належному рівні.


У робочій нараді взяли участь заступник міського голови Олена Катальникова, керівник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко та депутати міської ради – представники постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молодіжної політики, культури, фізкультури та спорту.


Олександр Гончаренко наголосив, що Центр потребує налагодження процесу роботи та наближення надання медичної допомоги до кожного мешканця без перешкод та черг. Він також проінформував про хід виконання ремонту будівлі поліклініки – на жаль, виконавець робіт зараз не виконує своїх зобов’язань, тому міська рада звернулася до суду, щоб повернути кошти, які вже були виділені фірмі.


Окремо було піднято питання про реорганізацію закладу та приєднання його до “Центру медично-санітарної допомоги № 1”, який демонструє налагоджену роботу та задовольняє у повному обсязі потреби краматорців відносно надання медичних послуг першого рівня. Усі присутні погодилися, що ефективна робота установи залежить в першу чергу від його керівника. Тому найближчі декілька месяців трудовий колектив має визначитись з питанням подальшого розвитку.


Результатом наради стало рішення про створення робочої групи з представників органів місцевої влади та колективу Центру первинної медико-санітарної допомоги №2 для обговорення усіх наслідків об’єднання.