Міський голова Краматорська Олександр Гончаренко зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща

03.12.2020, 09:04, 946,

Польська делегація знаходиться із робочим візитом на Східній Україні. 2 грудня відбулась одна з запланованих зустрічей – знайомство Повноважного та Надзвичайного Посла Республіки Польща в Україні пана Бартоша Ціхоцкі з міським головою Краматорська Олександром Гончаренком, під час якої вони обговорили можливості та перспективи подальшої співпраці.

Розпочинаючи зустріч пан Посол відзначив, що він відвідує наші краї доволі часто, востаннє побував тут у січні 2020 року. «Ті зміни які відбуваються на Донеччині упродовж останніх трьох-чотирьох років – кардинальні. Безсумнівно, цей регіон оновлюються та змінюється на краще», – зазначив пан Бартош. Він також привітав новообраного міського голову Краматорська та побажав йому успіхів у роботі та втілення задумів.

«Ми готові до діалогу із владою Польщі, аби розвивати наше місто. Одна із головних задач, яку я ставив перед собою, ідучи на вибори – це залучення інвестицій у Краматорськ, – сказав Олександр Гончаренко. – І сьогодні ми готові розглядати будь-які можливості на шляху втілення цих ідей. Враховуючи, що наші промислові гіганти вже десятиліттями відомі на європейських ринках, сьогодні постає необхідність підтримки якісної презентації можливостей середнього і малого бізнесу у Краматорську. Я певен, що саме такі зустрічі, прямий діалог, до якого ми відкриті і завжди готові – запорука подальшої тісної співпраці».

Окрім того пан Посол наголосив, що у Краматорську є досить велика польська діаспора, яка пустила міцне коріння на українській землі, але при цьому не втратила зв’язку з історичною батьківщиною. Пан Бартош Ціхоцкі підкреслив, що польська делегація покладає надію на органи місцевого самоврядування Краматорська у питаннях сприяння висвітлення діяльності польської діаспори в Краматорську, проведенні освітніх і культурних заходів, спрямованих на знайомство мешканців міста із Республікою Польща.

За результатами зустрічі була досягнута домовленість, що найближчим часом представники міськвиконкому зі своєї сторони і співробітники представництв Республіки Польща в Україні розроблять пропозиції, своєрідну «дорожню карту», щодо подальшої співпраці. Усі їх мають розглянути на наступній зустрічі, яка має відбутись, орієнтовно, у середині січня.